MARYNARKA WOJENNA

SEC SYSTEMS produkuje unikatowy system ścian, sufitów, drzwi, mebli i modułów sanitarnych dedykowany dla jednostek wojskowych i specjalistycznych o wysokich wymaganiach dotyczących odporności na wibracje i wstrząsy („Anti-Shock”).

Nasze produkty są indywidualnie projektowane pod wymagania klienta i projekt co pozwala zapewnić niska masę systemu, szybki montaż i demontaż, najwyższą jakość i rwałość.

SEC SYSTEMS posiada w swojej ofercie panele ścienne, sufitowe jak również wyposażenie wymagane na specjalistycznym rynku, jakim są pływające jednostki wojskowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, jak również w montażu w tym wymagającym sektorze. Chętnie pokażemy referencje, które otrzymaliśmy od dotychczasowych klientów.

Posiadamy wiedzę niezbędną do produkcji paneli ściennych oraz sufitowych opartych o technologię  aluminiowego plastra miodu  z indywidualnym wykończeniem zgodnym z wymaganiami klienta. Wszystkie produkty, które oferujemy, charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością oraz personalizacją do projektu, którego stają się częścią. 

Zastosowanie: Jednostki Wojskowe, Specjalistyczne.

najważniejsze zalety naszych produktów to:

najważniejsze zalety naszych produktów to:

w swojej ofercie posiadamy również możliwość produkcji mebli opartych na technologii plastra miodu:

w swojej ofercie posiadamy również możliwość produkcji mebli opartych na technologii plastra miodu: