konstrukcje stalowe

SEC SYSTEMS posiada wykwalifikowaną kadrę konstruktorów oraz technologie, niezbędne do tego, aby wesprzeć każdy sektor, w którym wymagane jest indywidualne podejście do tematu.

Posiadamy doświadczenie oraz zaplecze kompetencyjne i technologiczne do produkcji konstrukcji stalowych, oraz aluminiowych.

Specjalizujemy się w produkcji lekkich konstrukcji stalowych dla branży wyposażenia wnętrz. Naszym dodatkowym atutem jest posiadanie pełnej linii technologicznej do konserwacji oraz malarni.

Nasze produkty dedykowane są dla przemysłu morskiego oraz jednostek specjalistycznych, takich jak okręty, jednostki offshore oraz jachty. Realizujemy produkcję konstrukcji stalowych oraz aluminiowych łącząc nasze zaplecze konstrukcyjne, wymagania klienta, przepisy zgodne z normami oraz certyfikacją Towarzystw Klasyfikacyjnych.

Poprzez posiadanie szerokiego zaplecza konstrukcyjnego i kompetencyjnego realizujemy zlecenia od A do Z – od analizy zapytania, poprzez proces konstrukcyjny, aż po realizację wraz z montażem końcowym. Dzięki temu nasze projekty są w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów z branży morskiej.