kontakt

dział sprzedaży

Andrzej Urban
Sales Manager
a.urban@sec-systems.pl
+48 797 026 441

Dominik Warembier
Channel Sales Manager
d.warembier@sec-systems.pl
+48 510 895 976

dział sprzedaży

Konrad Zielke
Purchasing Manager
k.zielke@sec-systems.pl
+48 668 486 690

purchasing@sec-systems.pl

dział zakupów

Marcin Rekowski
Logistic and Warehouse Coordinator
m.rekowski@sec-systems.pl
+48 668 482 636

produkcja

Łukasz Janikowski
Site Manager
l.janikowski@sec-systems.pl
+48 602 419 675

Izabela Rajewska
Production Manager
i.rajewska@sec-systems.pl
+48 882 744 524

dane spółki

SEC SYSTEMS Sp. z o.o.

REGON: 381036913
NIP: 5842775951
KRS: 0000745375

biuro zarządu

ul. prof. W. Andruszkiewicza 5
80-601 Gdańsk

produkcja

ul. Gdańska 37
83-200 Starogard Gdański

zadzwoń / napisz do nas

+48 587 316 720

info@sec-systems.pl

zarząd spółki

Krzysztof Brzóska
CEO

Wojciech Zieliński
Sales Operation Director

Karolina Wierzbińska
Managing Director

ogólne warunki sprzedaży (OWS)
wersja polska

general terms of sale
wersja angielska

SEC SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000745375. NIP: 5842775951, REGON: 381036913. Kapitał zakładowy: 100 000 zł, wpłacony w całości.