o nas

Firma SEC SYSTEMS jest liderem w produkcji systemów wyposażenia dla jednostek pływających z sektora marine, navy oraz offshore. Jesteśmy zespołem doświadczonych managerów, bazujemy na wykwalifikowanej kadrze oraz wieloletnim doświadczeniu. Nasze zaplecze konstrukcyjne to w pełni wyposażona linia produkcyjna z najnowszym sprzętem technologicznym. Posiadamy szeroki asortyment produktów dedykowanych na jednostki pływające.

W naszej ofercie znajdują się systemy szalunkowe ścienne oraz sufitowe. Posiadamy również bardzo szeroką gamę drzwi oraz mebli okrętowych. Jednak nasza oferta nie ogranicza się jedynie do standardowych produktów. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie nasze wyroby według specyfikacji i potrzeb naszych klientów. Śledzimy najnowsze trendy, chętnie słuchamy sugestii i stale poszerzamy nasz asortyment.

W naszym wspólnym interesie jest zrównoważony rozwój, dlatego jako firma SEC SYSTEMS stawiamy na zrównoważony rozwój w trosce o niski poziom śladu węglowego.

W gronie naszych stałych klientów znajdują się renomowane firmy branży morskiej z całego świata. Jesteśmy doceniani za szeroki asortyment, wysoką jakość produktów oraz krótki czas realizacji zamówienia. Stawiamy na elastyczne warunki współpracy, a także doświadczony personel. Spełnianie oczekiwań wymagających Klientów stanowi dla nas dużą satysfakcję i ciągłe wyzwanie.

Ofertę kierujemy do firm zaopatrujących, remontowych i stoczni produkujących wszelkiego rodzaju jednostki pływające, rzeczne, morskie, w tym również offshore.

nasi klienci

AIDA CRUISES

P&O Ferries

POLFERRIES

Remontowa Shiprepair Yard

Hurtigruten AS

Fosen Yard A/S

ThyssenKrupp Marine Systems

AERIUS Marine

referencje